loading
ПРО НАС

УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ НОВА ЯКІСТЬ

Наша компанія створена на базі підприємства ЧСУ-525, яке будувало сантехнічні мережі багатоповерхівок Черкас із 1957 року.

Сьогодні ми:

РОКИ ДОСВІДУ В БУДІВЕЛЬНІЙ СФЕРІ

Сьогодні наша компанія – єдина профільна організація, яка надає практично усі види послуг, що передбачені договором, без залучення підрядників. Це дозволяє нам якісно, ефективно та без зайвих витрат коштів співвласників модернізувати та приводити до ладу їхній будинок.

14 послуг в одному тарифі

Управління будинками – це комплекс послуг із обслуговування будинків, які передбачені договором. Серед них: від прибирання прибудинкової території – до поточного ремонту даху чи під’їздів.

Цілодобовий кол-центр

Ми отримуємо тисячі дзвінків від мешканців багатоквартирок щодня. З них десятки стосуються аварійних ситуацій, які потребують негайного реагування.

4 аварійні та ремонтна бригада

24/7 у НОВІЙ ЯКОСТІ чергують сантехніки, електрики та інші фахівці, які в разі аварійної ситуації виїздять на виклик за адресою. Наше завдання – усунути причину аварії та ліквідувати її.

У травні 2019 року «ТОВ «Сантехбудконструкція» стало переможцем конкурсу на управління багатоквартирними будинками, що був оголошений Черкаською міською радою. Це підприємство на ринку з 2008 року і має весь необхідний штат фахівців, арсенал техніки та головне – досвід для цього типу робіт.

Це товариство, що створене на базі компанії ЧСУ-625, будувало сантехнічні, опалювальні, газові мережі у будинках міста. Після конкурсу правонаступником ТОВ “Сантехбудконструкції” стала група компаній “Нова якість”.

59000

черкащан отримують послугу

500

фахівців у штаті управлінця

100

техніки в арсеналі компанії

2700

заявок виконуємо щомісяця

УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ НОВА ЯКІСТЬ
Єдиний тариф

Наш тариф передбачає надання 14 послуг в єдиному тарифі на управління багатоквартирним будинком

“Нова якість” – це сучасні підходи в організації роботи, кваліфікований персонал, необхідне обладнання та техніка. Ми піднімаємо на новий рівень обслуговування черкаських будинків.

дивитися відео

ПРО НАС
Наша команда

КОМАНДА