loading
Учора вакцинувався від COVID-19 засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. Щеплення він отримав у межах ініціативи «публічна вакцинація».
 
– Вакцина від коронавірусу – це єдиний шлях зупинити епідемію. Поки людство кращого ще не винайшло. У нас на підприємстві більше 500 працівників. Я постійно спілкуюся з десятками людей. Окрім того, щоденно зустрічаюся із мешканцями будинків, які обслуговує група наших управлінських компаній. Тобто багато соціальних контактів, а відповідно – ризиків захворіти та інфікувати інших. Щоб не наражати на небезпеку себе та оточення, я й вирішив вакцинуватися, – говорить Андрій Бортник.
 
Нагадаємо, рік тому підприємець власним коштом ініціював низку антиковідних проєктів:
 
Кисень для 40 пацієнтів: в інфекційній та Першій міській лікарнях коштом управлінської компанії «Нова якість» встановили кріоциліндри та киснепроводи.  Усі роботи виконали коштом засновників компанії. Обійшлися вони у  900 тисяч гривень.
 
Окрім того, компанія встановила більше десятка дезінфікувальних рамок для медиків, знезаражувала громадський транспорт, таксі, різноманітні служби та навіть приватні автівки мешканців.
 

– У стінах поліклініки спілкувався із медиками, які теж пройшли етап вакцинації. Дехто каже, що взагалі не відчував побічних симптомів, у когось – лише незначне підвищення температури. Та мене це не лякає.

Щодо ініціативи «публічної вакцинації», то тут два плюси: можна раціонально використати залишкову дозу та отримати щеплення поза чергою. Вакцина – це єдиний спосіб зупинити епідемію та запобігти інфікуванню інших. І в цьому я з медиками солідарний, – додає підприємець.
 
 
Разом із Андрієм Бортником залишкові дози вакцини отримав і голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук, пише пресслужба Черкаської ОДА.