loading

Уже другий тиждень, як у місті відновили послугу з вивезення негабариту. Навколо цього виникло чимало питань, гучних та популістичних заяв із боку політиків та представників міської влади. Про особливості процесу та чи зміниться щось для містян –  розповів засновник компанії «Нова якість «Благоустрій» Андрій Бортник у програмі «Суспільне. Головне» на телеканалі «UA:Черкаси».

Про процес вивезення негабариту

Як і раніше, компанія вивозить негабарит за затвердженим графіком – раз на тиждень із 240 майданчиків. Поки в місті не встановлювали контейнери, адже об’єктивно вони потрібні не на всіх адресах. Тим часом у «Новій якості «Благоустрої» спостерігають та пропонують не ставити їх там, де негабарит фактично не накопичується. Від приватного сектору традиційно відходи забирають раз на тиждень у день вивезення ТПВ.

Про індивідуальний вивіз сміття

У компанії планують запустити адресну послугу з вивезення негабариту. Вона коштуватиме стільки ж – 13,2 грн щомісяця. Якщо в мешканців накопичилося чимало сміття – працівники заберуть його від під’їзду. Містянам не доведеться робити подвійну роботу й шукати авто для підвозу відходів на майданчик. Про запуск цієї послуги та умови подання заявки – обіцяють повідомити згодом.

Про перерахунок тарифу

Аби піти назустріч містянам, «Нова якість «Благоустрій» уже неодноразово зверталася до виконкому міськради. Мова – як про зменшення тарифу на послугу,  так і про зміну системи нарахування відповідно до площі квартири, як того й вимагали черкасці. Окрім того, у компанії готові сплачувати за маленьких черкасців за умови, якщо влада візьме «на себе» пільгові категорії населення. Однак додають, що поки ж усі звернення так і залишаються проігнорованими міськвиконкомом.

Про рахунки за послугу

Нарахування за вивезення великогабаритних та ремонтних відходів відновили з 22 листопада, коли в компанії повернулися до вивезення сміття. Тому черкасці отримають платіжку лише за ці останні дні місяця.

Більше – дивіться в ефірі Суспільного.

Нагадаємо, ознайомитися з графіком вивезення сміття можна ТУТ. Для зручності актуальний графік публікуємо нижче.