loading

Як вчасна сплата та подача заявок видозмінюють черкаські двори.

Нова пісочниця на дитячому майданчику, лавочки біля кожного під’їзду, обрізані дерева, стильна огорожа на клумбах – це лише невеликий перелік оновлень біля будинку на Чайковського, 54. Мешканці цієї 5-поверхівки активно подають заявки до управлінської компанії, справно сплачують квартплату та, відповідно, отримують своєчасні та якісні послуги від управлінської компанії.

– Ми зрозуміли, що несемо відповідальність не лише за свої квартири, а й за увесь будинок та прибудинкову територію. Й ініціатива має йти саме від нас, – каже мешканець 5-поверхівки на Чайковського, 54 Ігор Пономаренко – Заявки, які ми подаємо, виконуються миттєво і якісно, тож ми компанією дуже задоволені. Такими активними мають бути й інші черкащани.

В іншому будинку на Вернигори, 23 теж зрозуміли, що оновлення розпочинаються із заявок, їхнього контролю та відсутності заборгованості.

– У нас ще дуже багато планів, але вже й так бачимо суттєві зміни у дворі, – так говорить мешканка багатоквартирки Світлана Сидоренко. – Лише за пів року будинок зазнав змін більше, аніж за останні 25 років у СУБі. Огорожа розвалювалася, поштові скриньки не закривалися. Тепер наші клумби мають сучасний парканчик, у частині під’їздів – нові скриньки та відремонтовані піддашки. А нам, мешканцям, приємно, коли люди, які проходять повз будинок, кажуть, що наш двір став затишним.

Брати приклад з цих та подібних багатоповерхівок, має і решта містян. Адже перевтілення будинку можливе, якщо цього захочуть всі його співвласники.