loading

Управлінська компанія вже активно приводить до ладу прибудинкові території, які обслуговує. Кажуть: заявки не потрібні, однак, чи виконають роботи, залежить від рівня проплат та наявності палива.

За словами заступниці керівника «Нової якості» Ольги Протасенко, як і минулоріч, на великих, просторих територіях працюють тракторними косилками. Там, де немає змоги проїзду техніки, використовують бензокоси.

– Заявки на покос трави подавати не потрібно. Ми з майстрами заздалегідь сформували графік для наших косарів. До того ж залучаємо на ці роботи й двірників. Переважно вони всі працюють бензокосами, аби мінімізувати витрати пального. Поки запас маємо та зупинятися не збираємося, – говорить Ольга Михайлівна.

Додає, зараз можуть виникнути проблеми з темпом виконання робіт. Це пов’язано з дефіцитом палива в країні. Тому дуже просить із розумінням поставитися до незручностей.

До графіку покосу потрапили території тих будинків, які мають достатній рівень проплат.

– Окрім бензину, для виконання робіт із косіння прибудинкових – актуальним залишається рівень проплат. Нині ми не маємо змоги авансувати будь-які роботи, окрім аварійних, у багатоквартирках. Тому просимо мешканців відповідально ставитися до оплати послуги з управління та не накопичувати борги, – зауважує заступниця.

В управлінській компанії ще раз наголошують: заявки не потрібні! Роботи з покосу виконують згідно з графіком.