loading

Цього тижня одна з автовишок «Нової якості» задіяна на ремонті балконів. Від початку року в компанії виконали понад десять таких заявок.

На деяких балконах із плином часу починає руйнуватися залізобетонна плита, на якій тримається балкон. Такі заявки до нас надходять не надто часто та все ж трапляються. Балконні плити можуть руйнуватися на будинках, яким не один десяток років, – говорить заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко. – Ось днями працювали на Чигиринській, 52 та на Припортовій, 25. На цих обох адресах ремонту потребували конструкції на рівні других поверхів.

Із багатоквартирки на Припортовій, 25 надійшло звернення від мешканців. За цією адресою балкон був практично над під’їздом, тож становив небезпеку для людей – балконна конструкція обсипалася. На Чигиринській проблемний балкон зафіксувала майстриня по роботі з населенням «Нової якості».

Обидва об’єкти фахівці компанії обстежили й ухвалили рішення про «обтягування» плити металевим коробом.

Кожен такий випадок ми оглядаємо та вирішуємо, в який спосіб будемо ремонтувати: штукатурити чи застосовувати метал. Усе залежить від відсотку руйнації залізобетонної конструкції, – зауважує Ольга Протасенко.