loading

Управлінська компанія «Нова якість» не може контролювати технічний стан ліфтів у будинках, які обслуговує. Уже більше року «Черкасиліфт», усупереч закону, не повертає компанії технічні паспорти. І це навіть попри рішення Верховного Суду України.

Про це інформує засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Це критична ситуація, адже без паспортів ми не знаємо, в яких ліфтів вийшов термін експлуатації, які потребують капремонтів чи навіть поточних. Аби в нас були ці паспорти, ми б принаймні призупинили роботу ліфтів, що вже «на межі» своєї технічної придатності та якими щодень користуються тисячі черкасців, говорить Андрій Бортник.

Він додає, паспорти вже понад рік не повертає управлінській компанії  «Черкасиліфт». Із ними договір закінчився ще 21 травня 2020 року. «Нова якість» дійшла до Верховного Суду в цій справі, та поки його рішення виконувати ніхто не поспішає.

Цей конфлікт із ліфтами давно вийшов за межі правового поля. Саме через цю справу, на мою думку, ми маємо гучну «штучну справу» стосовно податків. Вона надумана й безпідставна, адже податки наша компанія сплачує вчасно. І ми про це не раз заявляли публічно. Фактично це схоже на рейдерське захоплення з боку «Черкасиліфт» за підтримки правоохоронних органів, прокуратури та судів, наголошує Андрій Бортник.

Уже 15 червня об 11:00 за адресою Смілянська, 145 детальніше цю ситуацію обговорять на прес-конференції. 

Серед спікерів:

Андрій Бортник, засновник групи компаній «Нова якість»

Максим Підгорний, адвокат

Валерій Цебро та Максим Рябчун, технічні експерти з промислової безпеки