loading

На Митниці невідомі вкрали сітку для збору пластику. Кошти за вкинуті до нього ПЕТ-пляшки спрямовували на підтримку безпритульних тварин, якими опікується благодійна організація «Доброкіт» та Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг». 

Цей контейнер на Героїв Дніпра, 69 простояв лише місяць, розповідають в управлінській компанії «Нова якість».  Саме вони стали ініціаторами цього благодійного екопроєкту в липні цього року.

Спочатку було лише десять сіток, і ми, звісно, хвилювалися, чи не «виростуть у них ноги». Але за три місяці, на щастя, обійшлося без інцидентів. Тому коли в жовтні придбали та встановили ще десять контейнерів, то навіть не припускали, що їх можуть вкрасти, говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Так виглядають контейнери для благодійного збору пластику

На початку минулого тижня працівники компанії очистили контейнер від пластику. А вже цього понеділка, 15 листопада, не знайшли сітку на цій адресі. Мешканці ж навколишніх будинків кажуть, помітили його зникнення ще 11 листопада. 

У «Новій якості» просять допомогти з пошуком усіх, хто володіє інформацією про цей випадок. Якщо ви знаєте будь-яку інформацію або, можливо, маєте доступ до камер спостереження, які встановлені в закладах та будинках поруч повідомте нас у кол-центр або через соціальні мережі. Тому, хто допоможе знайти сітку для пластику, обіцяють винагороду у ДВІ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ!

Ми дуже мріяли, аби цей проєкт запрацював. І це сталося завдяки людям, які сортують сміття, не лінуються вкинути пластик окремо в спеціальну тару та розуміють, що виручені кошти йдуть на благо. Зараз ми відчуваємо певну відповідальність перед ними й водночас бажання повернути контейнер. Ми вже не дивуємося, коли з нових баків для сміття крадуть кілограмове відро на металобрухт, але об’ємний благодійний контейнер це вже занадто. Нам не байдуже, сподіваюся, не все одно й містянам, додає Андрій Бортник.

На місце зниклого контейнера тимчасово перенесуть сітку зі Смілянської, 145 (від офісу управлінської компанії). 

Нагадаємо, благодійний проєкт стартував у середині липня цього року. Лише за чотири місяці акції містяни вкинули до цих контейнерів понад тонну пластику. За нього виручили більше дев’яти тисяч гривень, які спрямували на рахунки двох зооволонтерських організацій міста «Доброкіт» та «Друг».