loading

Радуцький Олександр пропонував віддати Андрію Бортнику техніку КП “ЧЕЛУАШ” та договори на прибирання вулиць міста в обмін на 50% акцій та 15% доходу обороту від підприємства останнього. Правдивість слів засновника групи компаній «Нова якість» підтвердили у ході судової психологічної експертизи з використанням поліграфу.

Нагадаємо, конфлікт між Андрієм Бортником та Олександром Радуцьким виник ще кілька років тому. Підприємець, що тривалий час вигравав тендери на зимове утримання доріг та прибирання зелених зон, заявив у сюжеті місцевого телеканалу, що за договір та техніку комунального підприємства Радуцький вимагав 15% від обороту та 50% акцій підприємства. Олександр Романович в ефірі спростував цю інформацію та запевнив, що звернеться до суду та готовий пройти поліграф.

Відеохронологія історії:

– Олександр Романович просив компенсувати 200 тисяч гривень моральної шкоди за нібито поширену неправдиву інформацію. Ми запропонували йому в суді пройти дослідження на поліграфі. Я тоді теж заявив, що готовий це зробити. Та представник Радуцького сказав, що його клієнт відмовляється, окрім того просив суд не задовольняти наше клопотання. Та суддя в своїй ухвалі таки дозволила мені пройти поліграф. Я чекав у черзі 8 місяців, адже інститут при Мін’юсті перевантажений. Лише у серпні викликали на  експертизу, – розповідає підприємець.

Ухвала суду

Проводив дослідження Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Тривало воно майже дві години. «У ході психологічного дослідження з використанням поліграфу виявлено значимі фізіологічні реакції, які з критично високим ступенем вірогідності свідчать про те, що Радуцький Олександр Романович пропонував віддати Бортнику техніку КП «ЧЕЛУАШ» в обмін на 50% акці та 15% доходу обороту від мого підприємства». Результати вже у суді та будуть додані, як доказ у справі та прийняті до уваги під час продовження розгляду по суті.

– Зараз багато політиків нібито ведуть боротьбу зі мною та з нашою групою компаній. Насправді це звичайне політичне рейдерство. Нас звинувачують у тих речах, до яких ми не маємо жодного стосунку. І прикро, що у такий брехливий спосіб вони пробують будувати свою політичну кар’єру, а люди, які порушували і продовжують порушувати законодавство не планують йти з політики, – говорить Андрій Бортник. – Ми чесно виграли конкурс, ми пройшли всі перевірки від Антимонопольного комітету до Мінінфраструктури. Але це нікого не зупиняє, перед виборами усі продовжують будувати свою брудну кампанію на «Новій якості».

Результати поліграфу Бортник Андрій

Відео з пресконференції Андрія Бортника вже на ютубі. Детальніше про поліграф, суд з Радуцьким, негабарит, ситуацію з газом та управління будинками дивіться ТУТ.