loading

Черкаські посадовці підвищили тариф на вивезення твердих побутових відходів та «замилюють» очі містянам, прикриваючись боротьбою з приватним бізнесом. Йдеться про популістичну боротьбу із послугою на вивезення негабариту.

«Управлінська компанія «Нова якість «Благоустрій» засуджує популістичні, некомпететні висловлювання та дії посадовців виконавчого комітету Черкаської міської ради щодо проблеми вивезення негабариту в місті»,  коментують у компанії.

За словами адвоката групи компаній «Нова якість» Максима Підгорного, рішення про односторонню відмову від договору з «Управлінською компанією «Нова якість «Благоустрій» є нікчемним, тобто незаконним. І це підтверджено не одним судовим рішенням України, у тому числі Верховним Судом. Зокрема, в останньому дії посадовців Черкас з розірвання договору на послугу з вивезення негабариту визнано незаконними.

 Попри незаконну пролонгацію договору з КП «Черкаська служба чистоти» та мільйонними заробітними платами його керівників, черкаські посадовці «тишком-нишком» підвищують тариф на вивезення ТПВ для кожного із вас відразу на понад ШІСТЬ гривень: для мешканців багатоквартирок з 24,33 грн до 30,64 грн з особи; для приватного сектору з 30,47 грн до 38,39 грн з особи. І це в той час, як управлінська компанія «Благоустрій» вже не один рік говорить про необхідність проведення конкурсу та вивіз ТПВ, який мав відбутися у травні 2020 року, та наявну можливість реального зниження тарифу для населення в рази, говорить Максим Підгорний.

Офіційне обгрунтування:

Рішенням Господарського суду Черкаської області від 24.11.2020 по справі № 925/967/20 було встановлено:

«Питання надання послуг з вивезення побутових відходів не передбачає заміну конкурсу на укладення додаткової угоди до чинного договору із попереднім переможцем конкурсу та на безкінечне продовження такого договору, бо це призводить до порушення конкуренції на ринку та надання незаконних переваг одному суб’єкту господарювання перед іншими. Якщо договір закінчився, то слід проводити новий конкурс, а не укладати додаткову угоду на продовження дії договору».

Повний текст рішення за покликанням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/93150692

Минулоріч адміністративна колегія Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд відповідної справи: https://northmtv.amcu.gov.ua/news/vikonavchij-komitet-cherkaskoyi-miskoyi-radi-priznachiv-vikonavcya-poslug-iz-vivezennya-pobutovih-vidhodiv-bez-provedennya-obovyazkovogo-konkursu

У компанії наголошують: «Нова якість «Благоустрій», попри незаконні висловлювання посадовців, шість днів на тиждень вивозить негабарит. Працюємо й у свята та вихідні.

 Наш юридичний відділ продовжує претензійну роботу із боржниками та виграє відповідні судові справи по стягненню заборгованості за негабарит. Усі дії та висловлювання посадовців щодо «Нової якості «Благоустрій», незаконні звинувачення та  неконкурентна підтримка КП «Черкаська служба чистоти» на противагу приватному бізнесу найближчим часом будуть розглянуті Антимонопольним комітетом,  резюмує адвокат.