loading

Хто відповідальний за вивіз дерев? Чи варто платити за послугу, якщо у квартирі ніхто не проживає? Як визначили вартість вивезення негабариту? Ви щодень озвучуєте десятки подібних запитань як у колі рідних, так і на сторінках соціальних мереж. Тому продовжуємо щотижневу рубрику «детально про негабарит». Відповідаємо далі на актуальні питання від черкасців стосовно великогабаритних та ремонтних відходів.  

«У квартирі прописана 1 людина, яка не проживає в Черкасах, а квартира пустує 5 років. Чи потрібно платити за вивіз негабариту?»

 

Ви можете надати необхідні документи, і ми перерахуємо вартість послуги. Це може бути довідка з роботи, довідка з фактичного місця проживання тощо. Її достатньо надіслати нам на вайбер: (050) 291-51-51 у робочий час (08:00-17:00). За цим номером ви можете отримати й решту відповідей на питання, які вас цікавлять.

«А хто визначає вартість? Чому саме така, а не в 2 рази дешевше?»

 

13,2 гривень за вивезення негабариту взяли не зі стелі. У 2018-му році, аби встановити нові тарифи, КП «Черкаська служба чистоти» підписала договір із київським ТОВ «АТОН ІНЖИНІРИНГ». Ця компанія обрахувала, скільки щомісяця  черкасці продукують твердих, великогабаритних та ремонтних відходів. Далі цей об’єм негабариту поділили на кількість містян. Так утворився тариф. Процедура передбачена Порядком.

«А за негабаритне сміття, яке звозять з офісів, підприємств,
хто оплачує?»

 

Компанія «Нова якість «Благоустрій» надає послугу з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ. Офіси, підприємства та інші організації мають замовляти цю послугу самостійно. До слова, нині є багато правопорушників, які можуть привозити сміття з-поза меж міста чи навіть підприємств на майданчики для негабариту в житловому районі. Та відслідковувати й фіксувати порушення має муніципальна інспекція. «Нова якість «Благоустрій»  зобов’язана дотримуватися графіку вивозу, а не контролювати походження відходів.

«За що платити, якщо ялинки лежать на смітниках
уже два місяці?»  

Нагадуємо: до негабаритних відходів не належать дрова, гілки чи дерева. Отже, ялинки також! Але із середини січня й на початку лютого ми доставляли новорічні дерева від майданчиків для негабариту до зоопарку. Транспортували хвойні власним коштом у межах соціального проєкту на замовлення Черкаського зоопарку. Надалі ялинки та сосни має вивозити КП «Черкаська служба чистоти». 

ЧИТАЙТЕ відповіді на попередні питання.

Не почули відповідь на своє запитання або виникли нові?! Залишайте їх у коментарях. Зробити це можна під цим постом: уже в наступних дописах спробуємо відповісти й на них.