loading

У більшості багатоквартирок, які обслуговує «Нова якість», уже в наступні кілька місяців планують провести збори співвласників. На них обговорять можливості проведення капітального ремонту приміщень, ліфтів, мереж тощо. В управлінській компанії зауважують, поточні питання обслуговування будинку успішно вирішують самостійно, а для стратегічно важливих – необхідна згода мешканців.

Так співвласників прагнуть заохотити брати участь у житті будинку та нести відповідальність за вирішення нагальних важливих проблем, говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник та пояснює процедуру проведення зборів.

Ми розсилаємо мешканцям листи з повідомленням про збори та листівки, в яких коротко й доступно пояснюємо, які питання виносимо на розгляд. Згідно з законом, ми маємо відправити людям і рекомендований лист. Тому для зручності – квитанція на його отримання буде на звороті звичайного листа. До речі, він ідентичний за змістом до рекомендованого. Ми дублюємо їх для того, щоб мешканцям було необов’язково їхати для його отримання в пункт видачі. Якщо ж вони захочуть це зробити, то зможуть прийти з квитанцією та паспортом у відділ «Нової якісної пошти» за адресою Смілянська, 145, – говорить Андрій Бортник.

Зважаючи на те, що відзавтра Черкащина – у червоній зоні, більшість зборів проводитимуть у робочий час. Співвласники можуть безпосередньо долучитися до них, якщо мають ковід-сертифікат. Окрім того, нагальні питання закликають у компанії обговорювати в телеграм-групі будинку. К’юар-код для приєднання також буде на листівці.

– Для вашої безпеки та зручності ми створили лист-опитувальник. Тому мешканці можуть не бути присутніми на зібранні, але матимуть змогу взяти участь у голосуванні. Достатньо заповнити опитувальник: його ви отримаєте особисто в день зборів від майстра будинку або членів ініціативної групи, – додає Андрій Бортник. – Ваша участь у зборах – важлива. Бо на них ви ухвалюєте ті рішення, які сприяють розвитку будинку: це й капітальні ремонти, які не передбачені тарифом на управління, це й використання рекламних площ та мереж іншими компаніями без договорів тощо.

Тому мешканців закликають не ігнорувати збори та взяти в них участь, прийшовши особисто або заповнивши лист-опитувальник. Аби ж поліпшити комунікацію та якість виконання заявок, людей закликають долучатися до обговорення нагальних питань і в телеграм-групі будинку. Це допоможе оперативно вирішувати пріоритетність виконання заявок, місце встановлення елементів благоустрою (лави, урни, пісочниці) тощо.

ЧИТАЙТЕ: Тепер із поліцією. «Нова якість» продовжує зафарбовувати написи наркоканалів