loading

Відучора будинок по Шевченка, 88 – із газопостачанням. Незадовго до цього тут трапилася аварія – тріснув кран на газопроводі. Аби уникнути витоку, АТ «Черкасигаз» перекрив подачу газу на багатоквартирку. Кран відремонтували, і менше ніж за два тижні постачання відновили в усьому будинку.

Як удалося запустити газ за короткий термін – пояснює технічний директор ТОВ «Газ-сервіс» Григорій Беспалов:

– Як тільки аварію усунули, мешканці почали укладати угоди на обстеження приладів, адже розуміли, що від цього залежить швидкість запуску газу. І буквально за перший тиждень люди з цим упоралися, а наші фахівці оглянули плити й колонки у квартирах.

Під час обстеження в кількох оселях працівники виявили гофри, які були встановлені на газових колонках. Це заборонено правилами експлуатації, адже гофри швидко перегріваються, плавляться та призводять до пожежі та навіть витоку чадного газу. Тому вже за два дні власники замінили їх на металеві, і фахівці «Газ-сервісу» контрольно перевірили димовентканали.

У тих квартирах, де не було газових лічильників, мешканці оперативно написали заяви на їхнє встановлення. Тож завдяки свідомості співвласників газ по всьому будинку вдалося запустити менше ніж за два тижні, додає фахівець.

У компанії закликають містян вчасно укладати угоди на обстеження приладів та облаштовувати газове обладнання згідно з нормами. Адже саме від цього насамперед залежить швидкість відновлення постачання блакитного палива до будинку.