loading

Були на зв’язку 24/7, виїздили на аварійні виклики та виконували поточні роботи. Попри війну, управлінець працював щоденно, аби підтримувати будинки в належному стані, зміцнювати економіку та мати можливість допомагати військовим. Тому розповідаємо про кілька акцентів року – у фокусі діяльності компанії.

Підсумки – у цифрах

Більше 37 000 заявок нам удалося виконати у 2022-му році, і це – понад 97 % від усієї кількості, яка надійшла минулоріч. Найчастіше ви зверталися, аби ми:

усунули проблему на мережах (понад 29 000 звернень): переважна частина – це аварійні виклики (залив квартири, загорання електрощитової, забиття каналізації, порив батареї тощо). І на них ми виїздили цілодобово;

полагодили вікна, двері та вуличне обладнання (майже 2000 дзвінків): зберегти тепло в будинках було надважливим завданням, тому значну увагу ми приділяли заміні скла й ремонту рам та вхідних дверей. А оновлювати лави й дитячий інвентар розпочали ще навесні й продовжували до пізньої осені, аби своє дозвілля діти та мешканці проводили в комфортніших умовах;

залатали покрівлю й відремонтували водостічні системи (понад 1600 звернень): за умови достатнього рівня проплат ми оновлювали дахи, а також лагодили зливові труби та жолоби. Адже зруйнована система водовідведення так само призводить до затікання опадів у квартири та ще й псує фундамент будинку;

оновили входи в підвали/під’їзди (понад 400 заявок): у підвальних приміщеннях ремонтували покрівлю, робили дезінсекцію, замінювали замки тощо. А за входи до під’їздів бралися за умови відсутності боргів: латали піддашки, оновлювали стіни, фундамент тощо.

Допомога ЗСУ

Це – тисячі тонн піску, сотні їжаків та десятки автівок…Разом із повсякденними роботами група управлінських компаній із початку повномасштабної війни долучилася до оборони міста та підтримки Збройних сил України.

150 камазів піску – попри холод, у перші місяці війни до нас приходили сотні людей – молодь і пенсіонери, діти й дорослі. Усі разом із нами фасували пісок у мішки, зав’язували, складали, аби захистити стратегічно важливі об’єкти міста.

Сотні протитанкових їжаків – дякуємо всім зварювальникам, які погоджувалися спільно з нами працювати безкоштовно задля безпеки Черкас.

20 автівок – минулоріч засновники «Нової якості» власним коштом придбали, провели технічне обслуговування, пофарбували та передали на потреби ЗСУ два десятки машин. Шукали їх і у Фінляндії, і в Польщі колеги та друзі компанії, тому ми вдячні за те, що вони зголосилися виконати цю важливу місію.

Усе це – лише 10 % від того, що компанія робить для країни. Про стратегічно важливі секретні проєкти розповімо після Перемоги.