loading

Мешканці будинку на Чорновола, 160/1 та Чіковані 32/2  нарешті з гарячою водою. Понад 230 квартир півтора року очікували на її появу. Старий бойлер у будинку вийшов із ладу. Аби придбати новий – люди скористалися програмою співфінансування з міського бюджету.

Новий бойлер вартує понад  250-300 тисяч. Це непідйомна сума для мешканців. У місті діє програма, за якою 90% коштів відшкодовують із бюджету. Однак це тривалий бюрократичний процес. Рішення про спрямування коштів залежало від голосування депутатів та роботи підрядника.

– Ще за два місяці до запуску наші робітники замінили всі труби. Адже старі вже зіржавіли та могли спричинити пориви. Тому за тиждень у кожному з 8 під’їздів 5-поверхівки на Чорновола ми оновили мережі. Потім – лише очікували на встановлення нового бойлера підрядником, аби пустити гарячу воду, – говорить головна інженерка управлінської компанії «Нова якість» Катерина Папуша.

Ще два будинки більше року мають таку ж проблему (на Хіміків, 38 та Залізняка, 87). За словами головної інженерки, там уже проводяться підготовчі роботи до запуску гарячої води. Нині в управлінській компанії очікують, коли теплопостачальник заповнить систему носієм. Тому найближчим часом люди  будуть нарешті з гарячою водою.