loading

Уже незабаром стартує опалювальний сезон. Нині активними темпами “Нова якість” готує багатоповерхівки, які перебувають на її обслуговуванні, до запуску опалення. Триває ремонт покрівель, ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання, їх промивка.

В управлінській компанії наголошують, роботи стартували у квітні, як тільки закінчився попередній опалювальний сезон.

У 222 будинках відремонтували дах

Станом на початок жовтня вже виконано більше 100% від запланованих 220 об’єктів! Насамперед, ремонтують покрівлі за зверненнями мешканців та результатами обстеження у зимово-весняний період.

До морозів виконаємо заплановані роботи і навіть більше. Адже літні зливи додали до переліку ще не одну адресу. Поки на вулиці сприятлива погода для таких робіт, ми не відстаємо від графіку, говорить інженер управлінської компанії “Нова якість” Олександр Прокопчук.

У випадку аварійних ситуацій ремонтувати покрівлі можемо від -10 градусів, матеріали і технологія дозволяють це робити і за незначних морозів.

У 139 будинках відремонтували системи теплопостачання та гарячої води

Це майже 100 % із запланованих 140 багатоквартирок, у яких замінюють проблемні ділянки мережі та запірної арматури!

Це не випадкові будинки, а ті в яких під час опалювального сезону 2019-2020 років виявили недоліки в роботі системи опалення. Під час сезону ми не в змозі їх усунути. Та тільки опалення вимкнули взялися за роботу, щоб у наступний сезон увійти без збоїв, говорить інженер. 

У компанії наголошують, індивідуальні теплові пункти, які були встановлені у багатоповерхівках за програмою співфінансування, перебувають на балансі та обслуговуються КП “Черкаситеплокомуненерго”.

У 400 будинках промили системи опалення

Це 115% від обов’язкових 350 будинків, в яких мали виконати ці роботи!

Ми поставили собі за мету виконати ці роботи у всіх будинках, які понад 4 роки не бачили промивки систем опалення. Це потрібно для того, аби звільнити їх від іржі, осаду, налипання органічних часток на стінках труб, радіаторів та інших комплектуючих системи. Таким чином, покращується прохідність носія та тепловіддача, створюється можливість економити до 20% витрат на опаленні, говорить Олександр Прокопчук.

Як тільки буде завершено промивку систем у запланованих багатоповерхівках, працівники компанії перейдуть до виконання таких робіт у решті будинках. 

Окрім того, компанія активно готується до комплексної енергомодернізації багатоповерхівок міста. Це допоможе значно економити на теплі черкащанам. Вже кілька будинків, які обслуговує компанія, перебувають на етапі створення ОСББ, аби стати учасниками державної програми “Енергодім”. Вона передбачає покриття 70% вартості робіт.
Деталі за телефонами кол-центру: 56-01-01.