loading

Упоралися  – на 100 відсотків! Управлінській компанії “Нова якість” удалося виконати весь літній план завдань.

Заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко завітала до телекомпанії «Антена». В ефірі підсумовували обсяг робіт, які компанія здійснювала в літній період.

– Робочий день, як мій, так і будь-якого майстра компанії, розпочинається з перевірки всіх заявок, які надходять від мешканців. Ми фіксуємо їх у планах робіт, формуємо графік виконання. Хочу запевнити, що жодна заявка не лишається без уваги, проте її виконання залежить від наявності коштів на рахунку будинку. Це ж саме стосувалося й тих робіт, які ми здійснювали влітку, – зазначила Ольга Протасенко.

За її словами, упродовж літа було виконано чимало заявок від містян. Зокрема, ремонт дахів, піддашків, фарбування й лагодження дитячих майданчиків, бетонування ґанків і фундаменту. Працівники штукатурили цоколь, ремонтували поштові скриньки й установлювали нові, замінювали водостічні труби зовнішньої мережі.

– Компанія придбала дві автовишки, які працюють щоденно на прибудинкових територіях. Завдяки цьому можемо безпечно зносити аварійні дерева або обрізати небезпечне гілля на них. Для прикладу, у Придніпровському районі цього літа спиляли 220 аварійних дерева, – каже Ольга Михайлівна. – Також улітку ми активно монтували нові пісочниці, огорожі, встановлювали сучасні лави.

Заступниця наголосила, що у весняно-літній період реалізовувалися зовнішні роботи. А восени й узимку компанія перейде до виконання робіт у під’їздах.

– Основні питання влітку нам удалося виконати, усі аварійні ситуації – усунуто. Жодна заявка не залишається без уваги, – запевняє заступниця.

Детальніше про виконані роботи – дивіться у відео.