loading

Понад 11 тисяч сучасних LED ламп та майже 3 тисячі світильників нового зразка – усе це лише за рік управлінська компанія «Нова якість» установила в будинках, які перебувають на обслуговуванні.

– Заявки на зміну ламп, світильників та інші проблеми з освітленням надходять до нас щоденно. Кожну з них ми оперативно розглядаємо й намагаємося відразу виконати, – повідомляє головний енергетик «Нової якості» Сергій Поліщук.

За його словами, нові LED лампи компанія встановлює на сходових клітках, при вході до під’їздів і біля наддашків. Окрім того, за заявками мешканців, цьогоріч було змонтовано 2 656 сучасних світильники.

Заміна лампи в підвалі чи прожектора на фасаді – це теж посильне завдання для «Нової якості». Так робітниками компанії вже встановлено понад  2 тисячі ламп і понад 60 прожекторів.

Сергій Поліщук повідомляє, що оновлення відбувається й електрощитових. Більше 2 тисяч автоматичних вимикачів замінили в поверхових щитових і щитових будинку.

– Тож якщо у вашому будинку на сходових клітинах чи на фасаді перегоріла лампа, вам лише потрібно зателефонувати до нашого кол-центру, назвати адресу, свій контактний телефон. Проте звертаємо увагу, що освітлення на вуличних опорах – це вже зона відповідальності черкаського комунального підприємства «Міськсвітло», – наголошує енергетик компанії.