loading

Заощадити 13 грн на вивезенні негабаритних відходів – реально! Засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник знає, як надавати обидві послуги – але за меншою ціною.

Він заявляє, що має реальний план дій: як зробити так, щоб усі жителі заощаджували 13 грн 20 коп, і при цьому створити місто чистим.

На сьогодні кожен черкасець має сплачувати 24 грн або 30 грн за вивезення ТПВ та 13 грн –  за негабарит. Обидві послуги передбачені ЗУ «Про відходи». Тому змінити це неможливо – на відміну від їхньої вартості!

Засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник детально розповів, як дійсно можна знизити ціну на них.

– Зменшити вартість вивезення можна виключно за рахунок твердих побутових відходів. Ми вивозили ТПВ і знаємо, що реальна ціна цієї послуги, як мінімум, удвічі дешевша. Та члени виконкому від “Свободи” не дали черкащанам навіть шансу платити менше. Замість прозорого конкурсу вони просто незаконно продовжили договір з ціною 24-30 грн, – зазначає Андрій Бортник.

За останні чотири роки вартість цієї послуги збільшилася більше, ніж утричі – від 7 до 24 грн. Цей факт тривалий час замовчувався, тому «Нова якість» подала позов до суду на скасування цієї додаткової угоди й проведення нового конкурсу.

За словами засновника групи компаній «Нова якість», після проведення конкурсу кожен почне економити мінімум 12 грн. Незалежно від того, хто його виграє. Тому що управлінець публічно заявив про ціну, з якою готовий іти на конкурс.

Мешканці будинків зможуть заощадити ще гривню, коли новий виконком проголосує за зменшення тарифу компанії на негабарит з 13 до 12 грн. Бо  вже як пів року в мерії його поклали в «глибоку шухляду» та відповідно – не голосують за це.

За словами Андрія Бортника, дві прості дії зможуть дати 100%-результат: зменшення для черкасців вартості вивезення побутових відходів.

–  Натомість протягом півтора року ми спостерігаємо безглузді популістичні дії, які не дають жодних позитивних наслідків. Місцева влада тричі скасовувала тариф чи розривала договір в односторонньому порядку. Депутати збирали підписи на підтримку громадської організації, що нібито боротиметься проти нас. Ці популісти для підняття політичного рейтингу закликають мешканців писати заяви про відмову від послуги й не платити за неї, – зауважує підприємець. – Проте жодна з цих дій ніяк не впливає на суму в платіжках. А люди  тільки накопичували борги, які їм доведеться сплатити.

За словами засновника, у цьому є прихований фінансовий інтерес. Усіх цих політичних осіб, що виступають проти дій «Нової якості», він називає  популістами, а деяких – і  злодіями.

За  рішенням суду керівник «Нової якості» пройшов поліграф, де підтвердилось, що депутат Олександр Радуцький вимагав в Андрія Бортника 50 % акцій підприємства та 10–15 % обороту, тобто коштів мешканців. Отримавши відмову, депутати розгорнули чорну «брудну» компанію проти «Нової якості», у той же час замовчуючи завищення тарифу Черкаської служби чистоти.

– Маючи у своєму розпорядженні ЗМІ, маніпулювати людьми лишається не так і складно, – додає Андрій Бортник.

До того ж запевняє, що результати виборів, якими б вони не були, ніяк не позначаться на діяльності компанії.

– Ми обрані на конкурсі, працюємо законно і це неодноразово доводили в суді та іншим органам, що контролюють нашу роботу. Але для міста та його мешканців цей вибір важливий. Бо з професійними, чесними депутатами змінювати місто можна в рази швидше та ефективніше, – говорить засновник групи компаній «Нова якість».