loading

У місті стартував опалювальний сезон. Управлінська компанія «Нова якість» почала активно підключати будинки, які перебувають на її обслуговуванні та мають централізоване опалення.

– Станом на вечір 28 жовтня з опаленням вже понад 400 багатоповерхівок. Якщо у вашому будинку досі холодні батареї, не панікуйте. Запуск опалення – нешвидкий процес. Неможливо за один день подати тепло в усьому місті, – зазначає головна інженерка управлінської компанії «Нова якість» Катерина Папуша.

За її словами, компанія ретельно працює над тим, щоб до вихідних опалення з’явилося в більшості будинків. Проте на заваді можуть стати пориви на мережах (включаючи безгосподарські) чи пориви приладів опалення у квартирах. Ліквідація таких ситуацій потребує часу.

Мешканці деяких багатоповерхівок самі мають бажання відтермінувати запуск опалення та не допускають управлінця до засувок, – кажуть у компанії.

– Також звертаємося до мешканців, чиї будинки вже з теплом. Не чіпайте самовільно ввідні засувки для зменшення подачі тепла. Нині, коли йде запуск опалення, ваші дії можуть призвести до серйозних наслідків – гідравлічних ударів у системі будинку, – застерігає Катерина Папуша.

Нагадуємо: про всі проблеми з опаленням можна повідомити до нашого кол-центру: 56-01-01.