loading

У шість разів – дешевша вартість, у декілька разів – ефективніша потужність: це все про спосіб збирання опалого листя сучасною технікою від компанії.

Управлінська компанія «Нова якість» зібрала два потужні пилососи для очищення прибудинкових територій від листя.

За словами керівника бригади Олександра Роя, техніку не купували на ринку, адже її ціна там сягає десятків тисяч доларів, а собівартість власноруч створених пилососів є набагато дешевшою.

Ці машини дозволяють прибирати в рази більші площі прибудинкових територій за той же час, що було й раніше. Порівняно зі старим методом збору листя навантажувачем пилососи економлять витрати на пальне, запасні частини та зарплати людям. Та їхня потужність – 6 та 80 кінських сил – не поступається в об’ємах зібраного листя, – зазначає Олександр Рой.

Свіжоопале листя можна збирати пилососом із меншою потужністю. Він менш габаритний, тому дістається в різні місця, важкодоступні для великої техніки. Для злежаного та спресованого листя працівники використовують потужнішу пиловсмоктувальну машину.

Загалом листя біля тротуарів, на прибудинкових територіях і на дитячих майданчиках загрібають двірники, а потім дають нам список, де забрати всі ці купи. Тому що зранку маємо конкретний графік, –повідомляє керівник бригади. – За дві години, ураховуючи переїзди, збираємо повний причіп листя. Плюс пилососів також у тому, що механізм передбачає подрібнювальні ножі. Листя подрібнюється, відповідно більше листя завантажується в причіп і легше утилізується.

Зі слів працівника, пилососи поблизу черкаських будинків працюють протягом трьох тижнів. За цей час уже вдалося організовано зібрати більше тисячі куп листя на сотнях ділянок. Щодень – це прибирання 15-20 дворів.