loading

Гинуть 50-80 людей, отримують травми – більше 100. Така статистика трагічних випадків в Україні через несправності газових приладів. Динаміка сумна: кількість вибухів, пожеж, отруєнь газом щороку зростає.

Про це повідомляють аналітики порталу «Слово і діло».

У Черкасах ситуація така ж невтішна. Із початку року через витоки газу чи інші технічні несправності мереж ПАТ “Черкасигаз” вимикав газ у 25 багатоповерхівках міста, які обслуговує управлінська компанія «Нова якість».

– Пожежа на безгосподарському газопроводі на Благовісній, 185, вибух газової колонки у квартирі на Ложешнікова, 18, тріснутий кран на магістральній трубі на Тараскова, 16, де 324 квартири залишилися без газу. Це далеко не всі реальні випадки в черкаських будинках цьогоріч, яким пощастило обійтися лише матеріальною шкодою для власників житла, – повідомляє технічний директор ТОВ «Газ-Сервіс» Григорій Беспалов.

Газовим мережам уже десятки років, приладам у квартирах та будинках – не менше. Усі вони колись можуть вийти з ладу. Критично – коли це тягне за собою трагічні наслідки.

Щоб уберегтися від цього, фахівець дає настанову:

– Ми як управлінська компанія постійно повідомляємо мешканців про необхідність щорічного проведення технічного обслуговування внутрішньоквартирного газового обладнання. У місті функціонує чимало організацій, які мають право виконати ці роботи. Серед них і наше сертифіковане підприємство «Газ-Сервіс». Мешканці можуть обирати самі обслуговувальну компанію. Але в будь-якому випадку такі роботи повинні відбуватися мінімум один раз на рік.

Додамо, уже понад 800 власників квартир уклали угоду з “Газ-Сервісом”. Турбуйтеся завчасно про власну безпеку! Наші фахівці проконсультують та виконають роботи в зручний для вас час. Деталі за телефоном: (0472) 50-05-58 або 50-05-54.