loading

Понад пів тисячі будинків, які обслуговує управлінська компанія «Нова якість», пройшли обстеження та мають енергетичний сертифікат. Це допоміжний крок на шляху до комплексної модернізації будинку.

Для зручності ми зібрали для вас базу таких сертифікатів в єдиний документ. Тепер кожен мешканець може ознайомитися з ним, завантаживши файл і перейшовши за посиланнями в ньому.

Енергетичний сертифікат діє 10 років. У ньому є опис усіх проблем ваших будинків, через які вам доводиться переплачувати  за його енергоспоживання: вода, тепло, світло. Окрім того, тут можна прочитати перелік рекомендованих заходів для зменшення цих енерговитрат.

Енергоаудиторка групи управлінських компаній “Нова якість” Ольга Шупортяк розповідає, навіщо потрібен цей документ та що з ним робити після створення:

– Наш відділ провів обстеження стану зовнішніх конструкцій (стіни, дах, вікна, двері), систем опалення та гарячого водопостачання, мереж електропостачання в місцях загального користування понад 700 багатоповерхівок Черкас. Поки в базі Фонду Енергоефективності зареєстрували 555 документів. Незабаром з’явиться й решта.

За словами Ольги Шупортяк, енергосертифікат необхідний кожній багатоквартирці, яка захоче взяти участь у програмі “Енергодім”. За умовами Програми мешканці ОСББ отримують від держави компенсацію 70% коштів за утеплення, установлення ІТП, заміну вікон та інші роботи з комплексної енергомодернізації будинку. До того ж після комплексу заходів люди зможуть економити понад 50% на комунальних послугах!

– Під час обстеження ми аналізуємо, скільки будинок споживає енергії, через які недоліки систем чи конструкцій відбуваються втрати, тобто за що ви переплачуєте, і пропонуємо перелік заходів, що дозволять зменшити використання паливно-енергетичних ресурсів, – говорить фахівчиня. – Енергетичний баланс кожного будинку різний, відповідно перелік заходів для кожного – індивідуальний.

Управитель допоможе професійно та швидко зібрати мешканцям пакет документів для участі в Програмі! У ній можна взяти участь без зайвого збору коштів, адже 30 % вартості робіт з енергомодернізації «Нова якість» покриє за рахунок ваших коштів на управління будинком.

Після енергомодернізації ви отримаєте затишніші умови для життя й менші платіжки. А ми як управлінська компанія – щасливого клієнта та рідші аварійні виклики.

Це перший етап на шляху до участі черкаських багатоповерхівок у програмі “Енергодім”. Ознайомитися з енергосертифікатом вашого будинку можна ТУТ.

Наступний крок – створення ОСББ. Адже держава не передбачила співфінансування для будинків, які обслуговує управлінська компанія.

– Кілька багатоквартирок вже почали процедуру реєстрації ОСББ без переходу на самоуправління. Вони порахували, що економічно доцільніше й надалі отримувати послуги від управлінської компанії, – говорить Ольга Шупортяк. – Після реєстрації ми готуємо пакет документів для участі в програмі “Енергодім” та подаємо їх на розгляд Фонду Енергоефективності.

Якщо ви хочете вдвічі менше платити за комунальні послуги та зробити комфортним ваш будинок: повідомте нас про це. Проконсультуємо, організаційно та юридично підтримаємо: 56-01-01.