loading

ОСББ “Причиста, 72” уже подало заявку на участь у державній програмі “Енергодім”. Управлінська компанія «Нова якість» наразі розробляє проєкт енергомодернізації для цього будинку.

Цьогоріч мешканці Новопречистенської, 72 створили ОСББ. Усе аби взяти участь у державній програмі “Енергодім”. Адже це гарантія компенсації 70% вартості робіт за рахунок фінансів Фонду Енергоефективності. Наголошуємо, при цьому будинок продовжує обслуговувати “Нова якість”. Тому 30% витрат, які мали б платити мешканці додатково, компанія покриє за рахунок плати за управління.

У чому перевага для мешканців? Ця Програма надасть змогу економити  понад 50% на компослугах, а також зробити власне житло затишним та модернізованим, – розповідає засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Ми вже розробили Енергосертифікат для цієї багатоквартирки. У документі описали всі проблеми будинку, через які мешканці переплачують за комуналку, та надали перелік рекомендованих заходів для зменшення енерговтрат.

За словами Андрія Бортника, першочергово мешканці на зборах ухвалили рішення щодо участі в Програмі. Потім управлінець разом зі співвласниками ОСББ “Причиста, 72” зібрали необхідний пакет документів. Нині заявка на участь перебуває на розгляді Фонду Енергоефективності.

Наразі компанія вже розробляє проєкт енергомодернізації. До нього увійдуть заходи з енергоефективності,  які обрали співвласники будинку на зборах. Як тільки Фонд затвердить заявку на участь, наступним кроком стане розгляд  проєкту.

Андрій Бортник зазначає, що за умови швидкого проходження етапу погодження документів та проєкту багатоквартирка перейде до старту будівельних робіт уже навесні.

Якщо ви хочете енергомодернізувати свій будинок, звертайтеся:
56-01-01. Для запуску процесу потрібно сформувати ініціативну групу (від трьох співвласників), провести установчі збори, зареєструвати ОСББ. Юридичний та організаційний супровід гарантуємо.

Дізнатися, чи має ваш будинок Енергосертифікат, можна ТУТ.