loading

У більшості багатоповерхівок, які перебувають на обслуговуванні управлінської компанії, мешканці обрали старшого будинку. Як повідомляє заступниця керівника «Нової якості» Ольга Протасенко, на сьогодні старші є в 578 багатоквартирках.

– Ще на старті управління ми запропонували мешканцям усіх будинків обрати з-поміж себе ініціативну особу та наділити її повноваженнями старшого. Значна частина будинків скористалися нашою пропозицією, і тішить, що це ініціативні та активні люди, – розповідає Ольга Протасенко.

Саме старші будинків знають настрої та побажання співвласників будинку. Можуть визначити пріоритетність робіт. Скажімо, першочергово подають заявку на ремонт покрівлі й лише потім на встановлення нових лав.

– Старші будинків завжди можуть зв’язатися з майстром та разом проконтролювати заявку. Із досвіду скажу, що наявність такого ініціативного мешканця – завжди на користь, – наголошує Ольга Протасенко.

Старшим будинку може бути будь-який ініціативний мешканець за умови, що решта співвласників будинку не проти його кандидатури.
Якщо у вашому будинку ще й досі немає старшого, необхідно зателефонувати до кол-центру «Нової якості» та проконсультуватися про порядок його обрання.