loading

Триматися у трійці лідерів. Як це – знають футболісти дитячої команди «Чемпіон». Саме її вихованців уже близько двох років підтримує управлінська компанія. А нещодавно юні спортсмени здобули бронзу в півфіналі Чемпіонату Черкаської області з футзалу.

У першому етапі взяли участь 12 команд. І серед них «чемпіонівцям» вдалося отримати почесне третє місце.

– Ми грали з найкращими командами області. І в нашій групі взяли перемогу в усіх іграх. У півфіналі поступилися лише команді з Умані, адже їхні хлопці трішки старші за наших. Звичайно, щоразу наше завдання в будь-якому чемпіонаті – здобути золото, але ми задоволені й бронзою. Це хороший результат, – говорить тренер команди Валерій Фоменков.

Спортсменам усього по 13-14 років. Та це далеко не перше їхнє досягнення поряд із сильними суперниками. До того ж у березні цього року відбудеться другий етап чемпіонату, тож команда вже налаштована змагатися за нагороди.

Тренуються хлопці до чотирьох разів на тиждень, каже їхній тренер. Однак через карантинні обмеження нині більше грають у місті. Удосконалювати свої вміння вихованцям допомагає й управлінська компанія. Минулоріч «Нова якість» придбала для команди спортивний інвентар для розвитку спритності й координації рухів.

– Ми вдячні за підтримку управлінської компанії. Аби небайдужих людей, які можуть допомогти, було більше, можливо, і дитячий футбол був би на іншому рівні, – додає Валерій Валерійович.

У найближчих планах юнаків – позмагатися за призові місця Чемпіонату України з футзалу. Кажуть, уже готові до нових викликів та перемог, які очікують у 2022-му.

Нам приємно, що вже два роки як управлінська компанія стала частинкою цієї наполегливої команди. Ми вболіваємо за них кожної гри, адже вони – справжні чемпіони.

ЧИТАЙТЕ: «Не велика, але стабільна допомога». Як черкасці зібрали дві тонни пластику для чотирилапих?