loading

Шматок даху зірвало через пориви вітру. Минулого тижня негода нанесла шкоди не одній черкаській багатоквартирці. Під час сильного вітру валилися дерева, відпадали шматки міжпанельних швів, руйнувалися вікна та навіть покрівля. Так трапилося й на Волкова, 40/2.

У будинку зірвало частину шиферу, тож співвласники одразу подали заявку до кол-центру управлінської компанії.

–  Як тільки ми помітили, що знесло шмат даху, ми одразу зателефонували до «Нової якості». І вже наступного дня нам поставили новий шифер. Від усього будинку дякуємо й нашій мастрині Наталії Пенгель, і хлопцям. Ми не сумнівалися, що так швидко зроблять. Бо завжди що не попросиш – усе виконується!» – ділиться одна з мешканок багатоквартирки на Волкова 40/2.

Про позитивні зміни в черкаських будинках розповідають самі ж мешканці. Такі дзвінки, а не лише заявки на роботи, щодень приймають у кол-центрі компанії.

«Дякуємо за ваш дружний колектив», «вашого сантехніка люди поважають та хвалять», «спасибі, що входите в положення й реагуєте на заявки»… Шукайте свій дзвінок у новому випуску «нам дякують».

«Мешканці Благовісної 169 та 171 вдячні за роботу Валентині Іванівні, бо вона до листочка все «вишкрябує», і сантехніку Олегу. Дуже люди його поважають і хвалять, що він відгукується!»

«Подяка від нашого будинку – я дзвонила щодо дерев, аби їх прибрали, зрізали. Бо вони нам вікна мало не побили! Передайте велику вдячність: сьогодні все це виконали люди. І дерева поприбирали, й усе красиво зробили, спасибі!»

«Хочу віддячити за заявку на двері. Оновили їх у бойлерній – дякую велике!»

«У мене три дні працювали багато ваших співробітників! Подякуйте, будь ласка, операторам кол-центру, які приймали заявки, Ользі Михайлівні Протасенко – за те, що ввійшла в положення й на всі заявки відправляла людей. А ще – майстрині Лілії Жмурко, покрівельникам, електрику, сантехніку, зварювальнику, двом теслярам, двірнику нашому. І головне – я дякую за ваш дружний колектив!»

Хочемо, аби й ви розповіли про власний досвід співпраці з управлінцем. Тож телефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01, 59-01-01 та на мобільні номери. А ще просимо лишити відгук про роботу «Нової якості» на нашому профілі у фейсбуці. Та не забудьте оцінити нас у гуглі.

ЧИТАЙТЕ: Понад тисяча поштових скриньок. За якими адресами в січні замінили старі секції? (перелік адрес)