loading

З облізлою фарбою, розбитими вікнами та частково зруйнованими стінами. Так донедавна жили мешканці Нижньої Горової, 25. Два десятиліття в одному з під’їздів цієї багатоквартирки не було й мови про ремонт. А через дірявий дах стіни на п’ятому поверсі просто затоплювало, місцями від руйнувань проглядалася цегла.

Заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко розповідає: мешканці будинку звернулися до компанії з проханням відремонтувати третій під’їзд. Адже саме тут такі роботи не виконувалися вже близько 20 років.

– Після обстеження виявилося, що під’їзд – у критичному стані та потребує ремонту на всіх поверхах. Особливо за цей період постраждав п’ятий – адже через діри в покрівлі, яку минулоріч ми залатали, опади протікали на стіни. І найгірше – місцями вони почали обсипатися до цегли, – говорить Ольга Протасенко. – Тому в такій ситуації однозначно було необхідно оновлювати під’їзд повністю. Тим паче рівень проплат у будинку дозволив виконати ці роботи.

Минулого тижня працівники «Нової якості» завершили ремонт. Нині тут – оновлене лакофарбове покриття на стінах, а ще освіжені перила, двері та плінтуси. На сходових клітинах тепер немає протягу через розбите скло на вікнах, адже столяри компанії відремонтували рами та засклили їх.

У компанії кажуть: містяни часто цікавляться, як вибираємо колір для оновлення стін. Аби узгодити його із мешканцями, їх про майбутні роботи попереджають оголошеннями на під’їздах.

– Коли в людей є пропозиції щодо кольору, ми дослухаємося. Інколи буває – уже в процесі співвласники просять змінити фарбу. І якщо на початкових етапах – це можливо, ми йдемо назустріч. Нам дійсно приємно, що людям не байдуже, який вигляд матиме коридор. А деякі мешканці навіть іноді пропонують допомогти з прибиранням на поверсі після робіт, – коментує Ольга Михайлівна.

Перед кожним ремонтом, додає заступниця, працівники просять мешканців накрити плівкою двері у власні квартири, аби вони не забруднювалися. До того ж радять відчиняти вікна після робіт, щоб запах фарби швидше вивітрювався.

У «Новій якості» зазначають: ремонти в будинках можуть продовжуватися від одного-двох днів до кількох тижнів залежно від обсягу. У план робіт цьогоріч внесли майже 170 багатоповерхівок міста. Однак у компанії наголошують: виконання цих заявок залежить від кількох факторів.

– Насамперед приступатимемо до робіт у найбільш «аварійних» під’їздах, а також у тих будинках, де дозволяє рівень проплат. Бо іноді латання даху чи заміна комунікацій є нагальнішими та першочерговими потребами. Окрім того, звертаємо увагу й на те, коли востаннє робився ремонт у під’їзді та в якому він стані, – каже Ольга Протасенко.

В управлінській компанії додають: минулоріч косметичний ремонт вдалося виконати в 110 багатоквартирках міста.

ЧИТАЙТЕ: Безкоштовно від під’їзду. Для черкащан діє додаткова послуга з вивозу негабариту (ФОТО, ВІДЕО)