loading

Якщо ви маєте змогу – заплатіть. Якщо такої можливості немає – зробите це після перемоги. За протермінування оплати платежів не нараховується жодна пеня і штрафи. Та квитанції мешканці продовжують отримувати. І через це вже з’являються обурливі відгуки: «у країні війна, а ви хочете грошей», «люди останнє віддають для потреб ЗСУ, а ви друкуєте квитанції» тощо. 

У «Новій якості» пояснюють, як комунальні послуги впливають на обороноздатність нашої ж країни та чому важливо за змоги оплатити комуналку.

«Так, в Україні війна. І завдання кожного українця зараз захистити себе та підтримати ЗСУ. Із першого дня поруч із основною роботою – управлінням багатоквартирок – наша команда взялася допомагати захисникам. Ви щодень бачите пости про навантаження піску для укріплення блокпостів. А левова частина нашої техніки, обладнання та навіть штатні працівники виконують стратегічно важливі завдання для оборони та підтримки наших хлопців, які стоять на варті нашої безпеки. Ми не говоримо про це, не робимо погодинні звіти, бо піаритися на війні – безглуздо.

А тепер про роботу та платіжки. Управлінська компанія – підприємство критичної інфраструктури. Ми, попри воєнний стан, продовжуємо 24/7 надавати послуги з управління будинками. Наш кол-центр постійно на зв’язку, цілодобово працюють й аварійні бригади, у звичному графіку – абонвідділ. Чому це важливо? Бо наше завдання, як й інших комунальників, забезпечити стабільне функціонування всієї інфраструктури. Зокрема, і постачання електроенергії, тепла та води до ваших будинків.

За останній місяць ми отримали понад 2100 заявок, половина із яких – аварійні. Кількість останніх у період війни зросла ще на чверть. Так, із 24 лютого ми отримали майже 900 заявок, із них 75% – аварійні. Вони стосуються як електропостачання, так і поривів та несправностей на мережах. І над їхнім усуненням працює кожен із нашої команди.

Саме ці люди ходять щодень на роботу, адже як і вам, їм потрібно забезпечувати свою родину. Їхня зарплата – це до всього і податки у бюджет нашої країни, якій сьогодні потрібні значні ресурси задля перемоги. Недаремно усі свідомі люди закликають бізнеси відновлювати роботу. Адже це – підтримка економіки нашої країни, її армії та гарантія вашої безпеки.

Тому, якщо ви маєте змогу повністю чи частково сплатити кошти за управління будинком – зробіть це, аби підтримати військових у боротьбі за нашу державу. Якщо ж зараз у вас немає такої можливості, то не забудьте це зробити після перемоги».

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!