loading

Із приходом оптимальної погоди управлінська компанія все частіше переходить до зовнішніх робіт. Зокрема, від містян отримуємо значну кількість заявок на лагодження конструкцій у дворах. На деяких адресах – працівники ремонтують лави й парканчики. На інших – пісочниці, гірки та різне дитяче обладнання.

У зимовий період через вплив опадів дошки на багатьох конструкціях прогнили та зламалися, а металеві елементи зіржавіли, пояснюють теслі компанії.

– Опади зробили свою справу, і багато деталей на обладнанні вийшло з ладу. Однак часто лави й прилади на дитмайданчиках руйнуються не лише через погоду й навіть не силами дітей. На жаль, є недобровісні містяни, які псують конструкції. Інколи ми бачимо повністю зруйновану кришку від пісочниці, зламані й покручені штахетини з лав тощо. Тоді доводиться це все замінювати, – пояснює тесля «Нової якості» Сергій Бовкун.

Працівники додають: за потреби одразу після ремонту обладнання – підбирають колір та наносять фарбу. А інколи деякі оновлені конструкції на майданчиках робітники фарбують завчасно до встановлення, аби потім діти, граючись, не забруднили одяг.

У компанії зауважують: якщо ви помітили у своєму дворі пошкоджений дитячий інвентар або зіпсовані лави, залишайте заявку, і наші працівники обов’язково їх відремонтують.

ЧИТАЙТЕ: Розвозимо пісок на дитячі майданчики. Заявки від мешканців не потрібні