loading

Пофарбовані стіни й перила, зацементована підлога та побілена стеля. Цього тижня маляри управлінської компанії завершили ремонт в одному з підїздів на Самійла Кішки, 149. Працювали за цією адресою – кілька днів.

Перш ніж у під’їзді з’явився свіжий запах фарби, працівники провели цілий комплекс робіт. Маляри «Нової якості» розповідають про етапність процедури ремонту:

  • спершу підібрати матеріали та погодити процес із мешканцями;
  • далі очистити стіни від старого нашарування, вирівняти поверхню та впорядкувати електродроти;
  • і лише тоді переходити до кількаразового нанесення шпаклівки та ґрунтівки;
  • кінцевий етап – побілка й фарбування стін, перил та обідків сходів.

Водночас на сходовій клітині фахівці перевірили стан вікон та підлоги. До речі, незадовго до ремонту бригада управлінця зацементувала тут «розбиті» місця на поверсі при вході.

Дякуючи достатньому рівню проплат, нещодавно в цій п’ятиповерхівці оновили й сусідній під’їзд, зазначає заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна. Окрім того, минулого тижня маляри завершили ремонт ще й у будинку на О. Теліги.

– Ми беремося за поточні роботи, коли на рахунку багатоквартирки немає значної заборгованості. Бо тоді ми можемо придбати матеріали, аби виконати заявку, – додає Алла Букіна. – До речі, у будинку на О. Теліги, окрім відремонтованого першого поверху, ми можемо піти назустріч й оновити дев’ятий. Адже він теж в аварійному стані після затоплення. Однак для цього мешканці повинні погасити решту боргів.

ЧИТАЙТЕ: На заміну викраденим. Як дерев’яні ґрати на вікнах убезпечують дітей у під’їзді?