loading

Стара дев’ятиповерхівка на Новопречистенській, 72 уже стала учасником програми «Енергодім». Після втілення всіх заходів мешканці не просто почнуть економити на комуналці, вони отримають сучасний будинок ззовні. 

Так виглядає сьогодні ОСББ «Причиста-72»: клаптиково утеплені квартири, старі комунікації, яким десятки років, та проблеми з теплом. Мешканцям бракує ресурсів, аби самотужки змінити свій будинок, тому вони зважилися на участь у програмі «Енергодім». Нині їхня заявка вже погоджена.

ЧИТАЙТЕ: Як мешканці можуть модернізувати будинок за рахунок держави?

– Комплексна енергомодернізація дозволяє вже відразу економити 50-70% на комуналці, знижуються витрати на гаряче водопостачання та тепло по будинку. Це пов’язано з тим, що після проведення всіх заходів будинок буде споживати в рази менше теплової енергії, – говорить енергоаудитор Роман Прапро.

Та, окрім економії, мешканці отримують абсолютно оновлений сучасний фасад будинку. Це – ескізи зовнішнього вигляду «Причистої-72» після проведення передбачених проєктом заходів.

– У таких будинках відразу на кілька тисяч доларів збільшується вартість житла. І це логічно, адже квартира в презентабельному домі, де рівень комуналки в рази нижчий від оселі в старій багатоквартирці, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – У таких будинках автоматично зменшується кількість аварійних ситуацій та проблем із опаленням та гарячим водопостачанням.

Додамо, що програма «Енергодім» компенсовує 70% вартості робіт. Решту – 30% – мешканцям не доведеться збирати додатково. У будинках, які перебувають під управлінням «Нової якості», їх покривають за рахунок квартплати.

Уже понад 500 будинків «Нової якості» пройшли енергоаудит. Шукайте енергосертифікат своєї багатоквартирки за посиланням: https://nova-yakist.ua/energetychni-sertyfikaty-budynkiv/

Два будинки вже стали учасниками програми. Хочете енергомодернізувати свій будинок – звертайтеся: 56-01-01. Для запуску процесу треба сформувати ініціативну групу (від 3 співвласників), провести установчі збори, зареєструвати ОСББ. Юридичний та організаційний супровід гарантуємо.