loading

«Я перестала передплачувати газети, а листоношу ловила у визначені години, щоб забрати кореспонденцію». Мешканка будинку на Максима Залізняка, 99 Неля Іллівна розповідає, що в їхньому будинку майже нічого не лишилося від установлених ще під час здачі багатоквартирки в експлуатацію поштових скриньок. Тут на їх місці кілька днів тому з’явилися нові.

– Щоб забрати свою газету та квитанцію, треба було караулити листоношу. Якщо впіймаєш, то добре. Якщо ні, то лишишся без газети. Бо вони відмовилися класти пошту в оцей каркас, що лишився від ящиків. Зараз я отримую лише одну, а раніше передплачувала три і більше, – розповідає Неля Іллівна. – Нині мрія нашого під’їзду здійснилася. Ці скриньки мають стильніший та красивіший вигляд. Маю з чим порівняти, була на Митниці в будинку, там встановили такі широкі й синього кольору, як у нас були. Вони не такі гарні на вигляд, як ці.

На виконання своєї заявки мешканці чекали з березня цього року. У компанії кажуть, черга на ці роботи величезна, адже в більшості будинків поштові скриньки мають такий вигляд, як було на Залізняка.

Попередній
Далі

– Щоб замінити поштові скриньки, мешканці мають обов’язково залишити заявку через наш кол-центр. Опісля ми перевіряємо рівень проплат по будинку. Якщо кошти на рахунку на ці потреби є, то просимо співвласників зібрати підписи більшості згодних. Це часто викликає обурення, але це потрібно із двох причин. Перша: аби не було конфлікту серед мешканців щодо пріоритетності виконання заявок. Друга: якщо люди збирають без проблем ці підписи, то можна бути спокійними за нові секції, вони провисять цілі та неушкоджені. – Адже трапляються випадки вандалізму, коли в під’їзді розгорається конфлікт, говорить майстриня по роботі з населенням управлінської компанії Анжеліка Воркожокова.

Із початку 2021 року в «Новій якості» вже виконали роботи зі встановлення нових поштових скриньок у понад сотні будинків. До кінця року планують осилити ще стільки ж. 

Як тільки секції на цих адресах будуть установлені, ми продовжимо формувати перелік наступних. Прохання не писати скарги у фейсбуці, що ви подали заявку, а місяць нічого не робиться. Тому що нам треба сформувати партію, і тоді мешканці отримають скриньки по нижчій ціні. Адже ми не купуємо їх у роздріб в «Епіцентрі» ми замовляємо партію в заводу. І от та частина, яка надійшла нещодавно, вартістю близько пів мільйона гривень. Саме такі об’єми дають можливість отримати суттєву знижку від виробника та виконати більшу кількість заявок.

Компанія вже придбала понад 600 секцій, і це означає, що майже 5000 тисяч мешканців отримають нові поштові скриньки, які замикаються на ключ.

ЧИТАЙТЕ: Поштові скриньки: яким будинкам у Черкасах очікувати на нові секції?