loading

Замінили сотню аварійних кранів, пофарбували понад п’ять км газопроводів та усунули корозію на них. Уже рік опікується газовими мережами багатоквартирок, які обслуговує «Нова якість», сертифіковане підприємство «Газ-Сервіс».

За цей період фахівці підприємства перевірили газопроводи вже в понад 600 багатоквартирках.

Що передбачає обстеження та який обсяг робіт удалося виконати – розповідає технічний директор ТОВ «Газ-Сервіс» Григорій Беспалов.

– До обов’язкового обслуговування насамперед належать перевірка справності кранів, щільності з’єднань деталей приладів і пошуки витоків газу. Бо найголовніше – убезпечити мешканців від вибуху чи інших газових катастроф. Також ми оглядаємо газове обладнання на наявність корозії та перевіряємо стан лакофарбового покриття, – зазначає Григорій Беспалов.

За словами технічного директора ТОВ «Газ-Сервіс»,  чверть століття більшість газопроводів у багатоквартирках Черкас узагалі не обслуговувалися. Тому під час обстеження виявляють як пошкоджені крани, так і корозію та облізлу фарбу. Через недогляд за мережами та відповідно виникнення аварійних ситуацій цьогоріч 25 будинків лишалися без газопостачання. 

Упродовж року вдалося замінити близько сотні аварійних кранів – така ж кількість у черзі на виконання. “Газ-Сервіс” оновив лакофарбове покриття  на трубах  44 багатоповерхівок. Наразі підприємство має ще 200 заявок на фарбування. Григорій Беспалов пояснює, що роботи стартують за першої оптимальної для них погоди.

Нагадуємо: фахівці “Газ-Сервісу” також обслуговують обладнання у квартирах. Уже 957 черкасців підписали договори, аби обстежити свої газові плити та колонки. Пів тисячі з них – мешканці будинків, де не фіксували аварійні ситуації та не було відключень газопостачання.

Для безпечної роботи внутрішніх газових приладів варто підписати договір із сертифікованим підприємством «Газ-Сервіс». Працівники компанії зможуть провести щорічне обслуговування та поремонтувати в разі поломки газове обладнання. Вони проконсультують та виконають роботи в зручний для вас час. Деталі за телефоном: (0472) 50-05-58 або 50-05-54.