loading

Учора Господарський суд Черкаської області визнав недійсним рішення загальних зборів мешканців Нарбутівської, 163. Усе – через недотримання законної процедури формування об’єднання. 

Позивачем у справі проти ОСББ стала саме мешканка цього будинку. Як показує практика, до управлінської компанії звертаються співвласники, чиї права порушують під час створення таких об’єднань.

Суд вже неодноразово скасовував рішення установчих зборів та реєстрацію ОСББ через недотримання процедурних моментів. 

У компанії наголошують, створювати об’єднання співвласників потрібно із дотриманням всіх законодавчих норм та вимог. В іншому разі – крапку в конфліктних ситуаціях ставить суд.

Додамо, що увесь час, поки тривав судовий процес, «Нова якість» продовжувала приймати та виконувати заявки від мешканців будинку. Так, на покрівлі встановили залізобетонні плити, відремонтували шви стінових панелей, обрізали 30 дерев та знесли два аварійні тощо.

Наголошуємо, ми, як управлінська компанія, готові надавати юридичну підтримку мешканцям будинків, з якими маємо дійсний договір. Наше завдання – захистити свого клієнта! А такі ж рішення судів укотре підтверджують позицію компанії, що ОСББ часто створюють з порушеннями.