loading

Запустити в системи теплоносій, аби багатоквартирки були готові до старту опалення та вчасно увійшли в новий сезон. Такі роботи управлінська компанія разом із теплопостачальними організаціями розпочала три тижні тому. Уже сьогодні із теплоносієм майже дві сотні будинків у місті.

Про це розповідає головна інженерка компанії Катерина Папуша.

Головна умова, пояснює фахівчиня, під час запуску теплоносія  – аби мешканці завершили всі ремонтні роботи у квартирах, які пов’язані з втручанням у мережі. Адже вже маємо далеко не один прикрий випадок, коли під час заповнення в помешкання потрапляє вода. Усе через відсутність батарей!

Якщо у квартирі демонтовані радіатори чи інші прилади опалення або ж мешканці не встигають закінчити ремонт на мережах, просимо обов’язково повідомити про це до кол-центру «Нової якості». Лише тоді ми зможемо підкоригувати графік, щоб вберегти від аварійних ситуацій помешкання, – наголошує Катерина Папуша.

У компанії про майбутні роботи повідомляють за кілька днів оголошеннями на під’їздах. Окрім того, інформацію про заповнення системи теплоносієм можна знайти як на фейсбук-сторінці, так і на сайті «Нової якості». 

Нагадуємо, опалювальний сезон у Черкасах стартує в середині жовтня або раніше за умови, що середньодобова температура упродовж кількох днів опуститься нижче восьми градусів тепла. Рішення про це ухвалює міськвиконком. Для того щоб оптимально підготуватися до запуску опалення, управлінцю необхідно заповнити системи теплоносієм у всіх понад 800 багатоквартирках, обстежити комунікації та  відремонтувати проблемні ділянки.

Додамо, протягом весняно-літнього сезону працівники «Нової якості» усували причини минулорічних поривів, ремонтували та замінювали аварійні ділянки мереж й утеплювали комунікації. До того ж цьогоріч удалося промити систему опалення в понад сотні будинків та вперше в місті прочистити бойлери в понад трьох десятках багатоквартирок.