loading

Відтепер співвласники можуть побачити, через кого в будинку виникають проблеми з виконанням заявок. Часто від мешканців надходять питання на кшталт «Я сплачую за послугу, але нічого не робиться». Однак не всі розуміють, що далеко не одна квартира в будинку може мати значну заборгованість за послугу з управління.

У компанії пояснюють: якщо ж у будинку лише одиниці власників справно платять за  послугу, то розраховувати на оперативне виконання заявок – не слід. Адже ці кілька квартир не можуть перекрити всі витрати на управління багатоповерхівкою. 

Дізнатися, хто з мешканців затримує в будинку проведення робіт через борги, можна в особистому кабінеті на сайті «Нової якості». Уже понад рік у ньому є доступ до щомісячних звітів нарахувань і витрат у вашій багатоквартирці. 

Нині ж з’явилася й можливість переглянути інформацію про сусідів, які тягнуть за собою борг та гальмують роботи. У «Новій якості» додають, що жодних персональних даних у звіті не розголошують: вказують лише номер квартири, період, за який є заборгованість, та суму.

Як відшукати інформацію про боржників у вашому будинку:

  1. У гугл-пошуці знайдіть сайт управлінської компанії «Нова якість» – nova-yakist.com
  2. Перейдіть за відповідним покликанням.
  3. Оберіть у меню сайту сторінку «Особистий кабінет».
  4. Уведіть ваш логін і пароль (їх можна знайти на власній квитанції).
  5. Після введення натисніть «увійти».
  6. Гортайте вниз сторінки, аби побачити підрозділ «заборгованість з послуги управління будинком».
  7. Завантажте необхідний файл та читайте всю потрібну інформацію.