loading

Відповідно до тарифу, управлінська компанія може зробити ремонт покрівлі лише на десяти відсотках від загальної площі. Штукатурення ж стін у під’їздах на трьох відсотках, а ремонт вимощень лише на одному.  Про це в ефірі українського радіо «Рось» розповіла заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.  

–  Відсотки справді дуже малі, бо ж ідеться про поточні ремонти, а не про капітальні. Так передбачено в тарифі. Але коли ми приїздимо на заявку та бачимо, що ефекту від цього одного відсотка замало, то спільно з мешканцями ухвалюємо колегіальне рішення про більші об’єми робіт. Разом шукаємо різні варіанти. Наприклад, тісно працюємо зі старшими будинків, просимо мешканців не накопичувати борги, щоб коштів вистачило на складніші роботи. Інколи радимо людям зробити проплати на місяць-два наперед, аби ми могли виконати більші обсяги їхніх заявок, зазначила Ольга Протасенко.

В ефірі вона зауважила, що багато звернень надходить щодо ремонтів у під’їздах. У середньому вони здійснюються раз на п’ять років. 

Також робимо зовнішній ремонт ґанків. Першочергово обстежуємо покрівлю наддашків, замінюємо відливи. Тобто ремонтуємо покрівлю, а потім уже фарбуємо сам ґанок. Часто робимо поручні. Усе  відповідно до звернень мешканців. Окрім того, бетонуємо вимощення, щоб вода не потрапляла до підвалів. Ремонтуємо цоколь на будинку,  розповіла Ольга Михайлівна. 

До того ж два рази на рік майстри по роботі з населенням проводять обстеження житлового фонду. Визначають потребу по будинках, формують плани робіт, ураховуючи наявність коштів на рахунках багатоквартирок.

Послухати увесь ефір можна ТУТ.