loading

Манішки, бар’єри, конуси, кільця та інший інвентар придбала для дитячої футбольної команди «Чемпіон» управлінська компанія. Саме за цей ФК нині виступають вихованці «Футбольної родини», яку вже понад півтора року підтримує «Нова якість».

Тренер футбольної команди Валерій Фоменков розповідає: близько року тому хлопці об’єдналися з іншими гравцями та сформувалися в «чемпіонівців». Попри юний вік спортсменів – 12-14 років – більшість із них займаються в клубі вже протягом п’яти-шести років.

– Карантин, звісно, вніс свої обмеження. Але незважаючи на це, ми беремо участь у різноманітних турнірах і змаганнях. Для цього – із нашими юними футболістами тренуємось три-чотири рази на тиждень. А у вихідні – хлопці не забувають про спортивні ігри, аби тримати себе у формі, – говорить Валерій Фоменков.

Допомагає їм удосконалювати свої навички й управлінська компанія. Нещодавно «Нова якість» придбала для хлопців спортивний інвентар. Особливо цінний для розвитку футболістів – координаційний бар’єр, каже тренер.

– Ми дуже вдячні компанії «Нова якість» за надане спортивне знаряддя. Особливо діти та я радіємо координаційним бар’єрам та манішкам, адже вони дають змогу розвивати швидкість, спритність та координацію рухів. А це дуже важливо у футболі, – додає тренер «Чемпіона».

Засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник переконаний, що поруч із бажанням дітей займатися улюбленим видом спорту важливу роль відіграє тренер та умови, в яких відбувається заняття.

– Із цими хлопцями ми вже понад півтора року. Улітку я бачив, як вони віддано боролися за перемогу в кубку мера, я вітав кращих футболістів команди, які завоювали це звання тоді, і найголовніше відчував, що вони горять тим, що роблять. Для мене, як для батька, важливо, аби це бажання в дитини лише посилювалося. І ми зі свого боку цьому намагаємося сприяти, – говорить Андрій Бортник. – Здавалося, елементарна річ – спортивний інвентар, але ці «обновки» додають юним футболістам настрою та бажання йти на тренування.

У планах чемпіонівців – нові турніри та змагання. За словами Валерія Фоменкова, улітку, за оптимальних карантинних умов, спортсмени планують влаштувати збори в тренувальному таборі поблизу моря. «Чемпіон» готовий до майбутніх викликів і перемог, а ми тішимося, що стали частинкою цієї перспективної команди.