loading

У середині жовтня в Черкасах розпочнеться опалювальний сезон. Тому вже з 15 вересня управлінська компанія не приймає заявки на злиття теплоносія із системи та спільно з теплопостачальними організаціями активно готується до запуску тепла.

Про це повідомляє головна інженерка «Нової якості» Катерина Папуша.

– Це означає, що до середини вересня мешканці мають завершити всі ремонтні роботи та будь-які інші втручання на мережах у своїх помешканнях. Уже за кілька тижнів ми не зможемо приймати заявки на злив теплоносія. Адже, аби, як слід, підготуватися до старту опалювального сезону, потрібно заповнити системи всіх понад 800 будинків, перевірити комунікації та проблемні ділянки, щоб якомога легше увійти в опалювальний сезон, – наголошує Катерина Папуша.

Нагадуємо, опалювальний сезон у Черкасах стартує в середині жовтня або раніше за умови, що середньодобова температура упродовж кількох днів опуститься нижче восьми градусів тепла.

Додамо, упродовж весняно-літнього сезону управлінська компанія усувала причини минулорічних поривів, замінювала аварійні ділянки мереж, аварійні крани та запірну арматуру. Окрім того, цьогоріч удалося промити систему опалення близько сотні будинків. У попередні два роки такі роботи виконали в понад пів тисячі багатоквартирках.