loading

Любить готувати на грилі, навчає дітей відповідальності та бачить власне майбутнє в Черкасах. Його хобі – подорожі, авіація та екстремальні види спорту. Однак робота забирає в нього чи не   98 % часу.

Про життя, бізнес та особисте – розповів засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник у програмі «Невідоме про відомих» у студії «Вичерпно».

Улюблені види спорту – екстремальні: дайвінг, лижі, підводне полювання та байкінг.
Девіз – «прожити так, щоб було не соромно навіть перед собою».
Подорожі – відвідав близько 90 країн світу. 

Дізнайтеся більше про Андрія Бортника – у програмі «Невідоме про відомих»:

ПРО НАЙНЕЗВИЧНІШУ ПОДІЮ В ЖИТТІ

Це перетин Атлантики. Ніколи не думав, що робитиму це на катамарані, на якому не можна виходити не те, що в океан, а навіть у море. У перший ранок подорожі прокинувся від хлюпоту води в каюті. Як виявилось, у нас були зламані датчики, непридатні жилети та плоти, а такелаж рвався. І транспондер, який мав показувати рідним та й кораблям навколо, де ми знаходимося, давно «завис» і показує стабільно геолокацію в Іспанії. Єдиний плюс – ми взяли з дому близько 40 кг матеріалів та інструментів. І вже самостійно клеїли яхту, відкачували воду й налаштовували правильне місцезнаходження.

ПРО РОБОТУ В КОМПАНІЇ

Я ніколи не моніторю, що про мене говорять підлеглі. У нашій компанії повна свобода думок. Та водночас я досконало контролюю всі роботи на підприємстві. Сам знаю, як відбувається кожен процес. Як приклад, можу керувати баштовим краном або ж самостійно зварював перший «стик» на пластикових трубах, коли ми купили обладнання. Бо якщо розумієш свій бізнес із середини – це дає тобі більше можливостей.

ПРО ЛІТАК

Як виникла ця ідея? Ми з друзями слідкували за цікавим ютуб-блогером Віктором Васильєвим. І, продивившись кілька випусків, зрозуміли, що володіти літаком – це те ж, що мати непогану машину. Після курсу теорії – із першого разу захопило. І в серпні минулого року вперше сів за штурвал. Зараз – уже, як «по-накатаному». Чи було страшно? Ні, бо був чудовий інструктор. А ще коли вчишся, як правильно падати та як посадити літак із відмовленим двигуном – увесь страх проходить.

ПРО ЖИТТЯ

Я вдячний долі за родину, яка мене підтримує. Чому навчаю дітей? Насамперед – відповідальності, бо коли займаєшся бізнесом, треба розуміти, що гроші – це не головне.