loading

Друзі, вітаємо вас із Новим роком. Вдячні за те, що у 2021-му ви залишалися з нами, допомагали змінювати ваші оселі, вчили нас працювати над помилками та підбадьорювали добрим словом.

Команда «Нової якості» бажає вам у новому році здоров’я та наполегливості, любові й спокою, тепла та комфорту, світла й затишку. Хай кожна ваша мрія реалізовується, зусилля завжди будуть виправданими, а наполегливість сповна компенсовується насолодою від досягнутого.

Як і кожен рік – цей не минув для нас без перемог і поразок. Але всі вони стали для нас неоціненним досвідом та розширенням у нашій роботі. Сподіваємося, таким 2021-ий був і для вас. Зичимо вам щирості та людяності, миру й гармонії, добра та оптимізму. Адже такі прості, але важливі цінності здатні творити дива.

– Шановні мешканці, зі святами вас, нехай вони принесуть лише зміни на краще. Окрема подяка за цей рік – працівникам нашої компанії. Я радий працювати поруч із людьми, які 24/7 виконують буденну, але таку важливу для кожного з нас роботу.  Ціную кожного! – вітає засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

І кілька слів привітань від тих, кого ви не раз зустрічали поблизу своїх домівок. Доєднуємося всією великою командою. Цінуємо кожного. Поруч із вами 24/7 навіть у свята.

Із Новим роком, черкасці!