loading

Усунути витоки газу, перевірити лакофарбове покриття, оглянути газове обладнання на наявність корозії. Уже рік на мережах будинків, які обслуговує «Нова якість», ці обов’язки виконує сертифіковане підприємство «Газ-Сервіс».

811 черкаських багатоквартирок за правилами огляду мають таку процедуру раз на пів року.  

Які етапи входять до обстеження та в якому стані газові мережі – аналізували з технічним директором ТОВ «Газ-Сервіс» Григорієм Беспаловим.

За словами фахівця, до першої частини робіт входить зовнішній огляд труб і з’єднань на наявність корозії та перевірка стану лакофарбового покриття.

– Майже у всіх будинках стан газових мереж бажає кращого. Десятки років обладнання не фарбувалося та не оброблялося антикорозійними засобами – тому маємо практично на всіх трубах іржу й потріскану фарбу. Нам удалося замінити близько сотні аварійних кранів, пофарбувати понад п’ять кілометрів газопроводів та усунути корозію на них. Це лише перші близько пів сотні будинків. Невдовзі перейдемо до виконання інших 200 заявок, – зазначає Григорій Беспалов.

Другий етап передбачає обстеження з’єднань на наявність витоків газу. Технічний директор розповідає, що з часом пакля зсихається, утворюються проміжки – як наслідок, на деяких з’єднаннях отримуємо витоки газу. 

Фінальною частиною є оперативне усунення виявлених недоліків на мережах, які обслуговує управлінець.

– Якщо ми знаходимо витік газу на мережах, які обслуговує «Нова якість», наше підприємство “Газ-Сервіс” усуває його власними силами. Працівники зачищають з’єднання, додають паклю та “перепаковують” гайки для ліквідації витоку, – говорить Григорій Беспалов.

У компанії кажуть, що вже обстежили всі будинки за перші шість місяців роботи. Наразі триває перевірка багатоквартирок по новому колу.

Додамо, окрім обслуговування багатоквартирок управлінця, “Газ-Сервіс” має клієнтів серед будинків ОСББ і ЖБК. До того ж серед послуг компанії є й обстеження газового обладнання у квартирах. Деталі за телефоном: 56-01-01.