loading

Щороку наприкінці травня в місті розпочинається сезон підстригання трави на прибудинкових територіях. Уже кілька днів, як управлінська компанія теж запустила цей процес. Стартували з центральної частини міста.

Для того, щоб на прибудинковій території покосили траву, не потрібно робити заявку. На цьому наголошує заступниця керівника управлінської компанії Ольга Протасенко.

Разом із майстрами ми сформували графіки та намагаємося чітко їх дотримуватися. Зараз завершуємо косіння трави в центральній частині міста. І поступово будемо переходити до спальних районів. Тому наголошую, що мешканцям не варто телефонувати до кол-центру й подавати заявку. Ми дійдемо до кожного двору й без заявок, звертається до містян Ольга Протасенко.

Косарі «Нової якості» працюють як ручними газонокосарками, так і тракторними. Останніх у компанії дві, вони, передусім, будуть задіяні на Митниці та в Південно-Західному районі. Там двори просторіші, і тракторам є де розвернутися. У решті районів міста травостій в основному скошують ручними газонокосарками. Зараз на цих роботах задіяно більше десяти осіб.

Якщо буде потреба, і ми бачитимемо, що трава зростає швидше, аніж ми встигатимемо привести її до ладу, то обов’язково залучимо додаткові людські ресурси. Нині ж у цьому потреби немає, каже пані Ольга. Окрім того, на підмогу часто приходять і двірники. Якщо вони можуть упоратися з газонокосаркою, то на своїх прибудинкових територіях траву підстригають самостійно. Додам, що ми вже давно відмовилися від звичайних лезових кіс, працюємо лише бензиновими.

Корективи у сформований для бригад графік може внести хіба що погода. У дощ косіння трави неможливе. Тож Ольга Протасенко звертається до містян, аби вони ставилися до цього з розумінням.