loading

Сьогодні з сьомої години ранку двори та тротуари поблизу будинків, які обслуговує управлінська компанія «Нова якість», очищали від снігу. Спочатку техніка прогорнула території, а потім – посипали піщано-соляною сумішшю.

Про це інформують у транспортному відділі компанії.

– Опади та перепади температур в останні дні перетворили двори та проїзди на «ребристі ковзанки». Вранішній дощ та плюсова температура повітря посприяли в ретельному очищенні доріжок та проїздів біля будинків від опадів та шару льоду, – говорить засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник. – Хлопці працювали з сьомої ранку. У нас є 13 маршрутів, за якими закріплений окремий трактор.

Спочатку техніка прочистила всі двори та тротуари поблизу багатоквартирок, які обслуговує компанія від «каші». Цьому сприяв і дощ, який частково «розбив». льодові утворення. Уже після обіду вдруге пройшлися з піскосолерозкидачами. Прочищені прибудинкові території та тротуари посипали піщано-соляною сумішшю. 

– Ми неодноразово говорили, що кожна одиниця техніки має свій маршрут та GPS-трекер. Ми в режимі реального часу бачимо, де перебуває водій і куди прямує. Уся інформація зберігається, тому якщо в мешканців виникають питання, ми можемо перевірити, чи заїздив трактор у той чи інший двір для прочистки, – додає Андрій Бортник.