loading

Пролазять через труби у квартири, стрибають на ноги та не дають спуститися в підвал. Таргани, блохи та інші «популярні» шкідники традиційно заводяться у весняно-літній період чи не в кожному другому будинку.

Що робити, якщо й у вашому підвалі «оселилися» вусаті «квартиранти», – пояснює заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко:

– Щороку наш відділ дезінсекції працює за «класичною» схемою. Десь із середини весни шкідники активно заводяться в підвальних приміщеннях, люди лишають звернення, і тоді ми їдемо витравлювати комах. Якщо ж ви не впевнені, які саме жуки у вас «поселилися» – дезінсектори перевірять, повідомлять вас та оброблять приміщення.

Уже кілька тижнів як «Нова якість» активізувала цей процес у черкаських будинках. Як і торік, запитів на дезінсекцію багато. Але кожна заявка – уже в графіку, додають у компанії.

Аби лишити звернення, потрібно додатково повідомити операторів кол-центру:

1) у кого з мешканців є ключі від підвалу;
2) актуальний номер телефону, аби сконтактувати з вами в день робіт.

У «Новій якості» радять: якщо в підвалі живуть коти – обробіть їх від бліх. Адже дезінсекція навіть у кілька разів не врятує ситуації, якщо щодня туди заноситимуть шкідників самі ж тварини.

ЧИТАЙТЕ: «Війна за кожне дерево», – у «Новій якості» пояснили про небезпеку зовні «здорових» насаджень

Важливо щодо тарганів – якщо ви вже не вперше замовляєте дезінсекцію, а комахи знову з’являються, тоді очистити від шкідників лише підвал буде недостатньо. У такому разі допоможе лише комплексна дезінсекція у квартирах, радять фахівці управлінської компанії.