loading

 Від ремонту дахів до встановлення лав, від промивки систем опалення до реконструкції та укріплення піддашків. У літній період управлінська компанія максимально кидає всі сили на підготовку мереж будинку до зими, виконання зовнішніх робіт по будинку та на прибудинковій території.

У “Новій якості” наголошують, виконують ті роботи, які за технологією потребують характерних для цієї пори кліматичних умов. А це ремонт даху, міжпанельних швів, піддашків на входах у під’їзд, встановлення парканчиків, лав, пісочниць, ремонт та фарбування дитячого ігрового обладнання тощо.

Ми цілий рік незалежно від пори року чи погодніх умов приймаємо заявки на виконання тих чи інших робіт по будинку. Однак мешканцям пояснюємо: відразу виконати все неможливо. Для того, аби максимально ефективно організувати процес управління будинком, ми складаємо графіки виконання заявок на сезон, говорить заступниця керівника управлінської компанії “Нова Якість” Ольга Протасенко. Влітку актуальні роботи, які потребують теплих температур та відсутності опадів. Це такі, як ремонти покрівель, піддашків на вході у під’їзди, встановлення лав, урн, дошок оголошень, реконструкція дитячих майданчиків тощо.

Заходити із роботами у будинки, зауважує Ольга Михайлівна, почнуть після літнього сезону або ж у періоди, коли погодні умови не дозволятимуть виконувати зовнішні.

В осінньо-зимовий період ми робимо ремонти під’їздів. Увесь інший час  працюємо на вулиці: покрівельний та косметичний ремонт наддашків входів у під’їзди, ремонт цоколя, штукатурка, укладання відмосток. Актуальні роботи і на дитячих майданчиках. Зараз ми робимо їх не просто по заявках, а заходимо в один район і бригади малярів підряд ремонтують та фарбують ігрове обладнання. Взимку ж це менш актуально, тому зараз план-максимум зробити так, аби мешканці могли комфортно проводити дозвілля біля будинку, додає начальник дільниці з поточних ремонтів Руслан Хворостенко.