loading

Кілька місяців тривав ремонт під’їзду в дев’ятиповерхівці на Кобзарській, 5. Кінцевий результат потішив усіх співвласників, вони не очікували, що сходові клітини їхнього будинку стануть схожими на новобудову.

Ця багатоквартирка стала першою, де управлінська компанія застосувала відмінний від решти спосіб ремонту. «Нова якість» та мешканці вирішили відмовитися від традиційного й звичного для більшості будинків поєднання побілки та синіх панелей. Натомість домовилися, що всі сходові клітини маляри пофарбують в однотонний колір та нанесуть декоративну шпаклівку.

Ігор Дудка мешкає в будинку вже шість років і лише зараз, каже, у під’їзд стало приємно заходити. 

– Тривалий час усе було занехаяним, а тепер ми – із гарним ремонтом. Зізнаюся: і мені, й іншим мешканцям спершу мало вірилося, що стіни під’їзду зроблять такими сучасними, – пригадує чоловік. 

Майстриня по роботі з населенням Наталія Степаненко розповідає, що Кобзарська, 5 стала «пілотним» будинком, де під час ремонту застосували сучасні технології. Замість традиційних панелей і побілки стіни тут повністю пофарбували в спокійний бежевий колір, а їхню поверхню перед цим зробили рельєфною. 

– Шліфувальною машиною знімали стару побілку, вирівнювали все. Потім підготовлену поверхню оздоблювали декоративною шпаклівкою. А колір підбирали спільно з мешканцями, – пояснює Наталія Степаненко. 

Нині Ігор вдячний «Новій якості» не лише за ремонт, а й за виконання інших заявок. Хоча ще два роки тому він, як і більшість співвласників, скептично ставився до нового управлінця. Тоді чоловік піддався на політичні маніпуляції та пів року взагалі ігнорував платіжки від компанії. Згодом із противника «Нової якості» – став її прихильником. 

– Якщо трапляється якась аварійна ситуація, бригада приїжджає до нас буквально за пів години. Виконують й інші наші заявки. Ми бачимо реальні зміни та увагу до свого будинку, – говорить Ігор Дудка.