loading

Ущент зруйноване бетонне покриття та «оголена» арматура. Таким аварійним донедавна був ґанок у будинку на вулиці  Хоменка, 14/2. Навіть ходити там було небезпечно – через вибоїни мешканці не раз перечіпалися й падали, особливо взимку. Та нещодавно «Нова якість» зробила капітальний ремонт ґанку, і тепер люди можуть спокійно виходити та заходити до свого під’їзду.

Сергій Крикун у цьому будинку мешкає понад 20 років. Чоловік розповідає, що колись цей сімейний гуртожиток належав тролейбусному парку, потім  перебував на балансі ЖЕКу, СУБу.  Тепер – на обслуговуванні «Нової якості». І лише з приходом управлінської компанії мешканці почали помічати зміни.

У цьому будинку проживає дуже багато людей. Тут 116 кімнат, а на кожному поверсі, у місцях загального користування, по 16-17 електроплит. Тому навантаження на комунікації дуже велике. Виникали проблеми з постачанням і холодної, і гарячої води, розповідає Сергій Крикун. Та зараз «Нова якість» почала приводити будинок до ладу: на поверсі нам зробили електрику, регулярно бачимо сантехніка, однозначно покращилося й прибирання території.

Чи не найбільше занепокоєння в людей викликав ґанок. Він тут один, загальною площею близько 80 метрів квадратних. І за роки настільки зруйнувався, що став небезпечним.

Ґанок та сходи були в дуже поганому стані, практично розвалювалися, а коли випадав сніг, то люди тут взагалі падали, пригадує пан Сергій.

Тому ініціативна група будинку подала заявку до «Нової якості» з проханням відремонтувати ґанок. Але на рахунку багатоквартирки не було навіть мінімальної суми, щоб розпочати роботи негайно. Тож ремонтувати почали по мірі накопичення коштів. Першочергово зняли все потріскане бетонне покриття, демонтували пошкоджені сходи та зіпсовану арматуру. Потім залили площу ґанку новою бетонною сумішшю.

Майстриня по роботі з населенням Ніна Сусло зазначає, що знадобилося три з половиною кубічні метри бетону. 

Це були об’ємні роботи, тож ми просили людей не накопичувати борги, бо ж від цього напряму залежало, як швидко ми зможемо виконати їхню заявку. Нині борг ще є, але він зменшився завдяки тому, що тут є ініціативна група, якій не байдужа доля їхнього будинку. Люди зрозуміли, що від вчасної оплати й залежить швидкість виконання заявок, як-от у випадку зі сходами, зауважує Ніна Сусло. 

Нині лишилися фінішні роботи з облаштування ґанку: зняття опалубки та залиття вирівнювального шару. І вже на черзі виконання наступних заявок.