loading

Світлі та рифлені стіни в під’їзді – такі сучасні тенденції наслідують будівельники при зведенні новобудов. Натомість більшість багатоквартирок, які збудовані за радянських часів, і досі лишаються із синіми чи зеленими панелями та побілкою над ними. Нещодавно в «Новій якості» вирішили проекспериментувати й в одному з будинків пофарбувати стіни в ніжний однотонний колір, а щоб було модерно – поверхню зробити не гладкою, а із рельєфом.

  Це перший, так би мовити, експериментальний будинок. Обрали дев’ятиповерхівку на Кобзарській, 5. Звідси надходили заявки на ремонт. Та головним аргументом стала відповідальність самих мешканців – більшість із них сумлінно сплачують квартплату та не накопичують боргів. Наголошу, що йдеться не про капітальний, а про косметичний ремонт. Але на фініші, сподіваюся, під’їзд матиме вигляд, як новий,  говорить заступниця керівника «Нової якості» Ольга Протасенко.

Перший етап, зазначають в управлінській компанії, не відрізняється від усіх інших ремонтів. Бригада готує поверхню: повністю очищає стіни від старої фарби та побілки, шліфує до ідеальної та рівної площини. А потім відбувається нанесення першого шару шпаклівки однотонного кольору від стелі до підлоги. 

Коли він підсохне – у хід іде декоративна шпаклівка. Саме з неї та за допомогою спеціального валика маляри формують рифлену поверхню. Завершальним етапом стане  фарбування. У цьому будинку буде ніжний персиковий колір.

  У підсумку отримаємо під’їзд, як у новій багатоквартирці. Це сучасно, естетично, і мешканцям подобається. Уже зараз люди кажуть, що їхній під’їзд змінюється та стає затишним. Розпочали ж ми з верхнього поверху, адже він найскладніший та досить високий. Щоб якісно все зробити, ми ставимо спеціальне мощення, на якому працюють маляри, – додає Ольга Протасенко. – Робота займе кілька тижнів. Як будуть готові всі стіни, пофарбуємо ще перила.